Ми пропонуємо

- Картини з природного матеріалу
- Композиції з сухоцвітів
- Авторська лялька та іграшка
- Топіарії/декоративні деревця
- Декоративні пляшки
- Українські обереги
- Тематичні подарунки
- Навчання
- Різне
Творча майстерня

- Про нас
- Майстри
- Контактна інформація
- Як купити
- Статті

Головна

Про нас

Творча майстерня «Барвисті мальви» пропонує оригінальні подарунки та предмети інтер’єру, створені руками наших майстрів, які вкладають частинку душі в кожен свій витвір. В роботі використовуються найрізноманітніші матеріали, та все ж перевага надається природним, натуральним складникам.


Ви можете придбати витвори, представлені на сайті, чи замовити подібні. Оскільки це творчі, авторські роботи, точне їх повторення не завжди можливе, як не може бути повторів й у природі.
Якщо вам сподобався виріб і ви бажаєте його придбати − телефонуйте або пишіть. Ми можемо виконати й індивідуальне замовлення, враховуючи смаки та побажання Вас чи Ваших рідних, близьких, друзів.

Відвідавши наші майстер-класи, Ви навчитеся власноруч створювати цікаві та неповторні речі – композиції з природного матеріалу, українські обереги, ляльки-мотанки, іграшки, листівки, прикраси й подарунки до різних свят (Різдво, Великдень, День Св.Валентина, весілля тощо) та багато іншого.

Пропонуємо також послуги з декорування приміщень: оформлення вітрин, створення флористичних композицій чи інших елементів декору, які гармонійно пасуватимуть до інтер’єру Вашого дому чи офісу, або ж прикрасять Ваше свято.