Ми пропонуємо

- Картини з природного матеріалу
- Композиції з сухоцвітів
- Авторська лялька та іграшка
- Топіарії/декоративні деревця
- Декоративні пляшки
- Українські обереги
- Тематичні подарунки
- Навчання
- Різне
Творча майстерня

- Про нас
- Майстри
- Контактна інформація
- Як купити
- Статті

Головна

Про нас

Творча майстерня «Барвисті мальви» пропонує оригінальні подарунки та предмети інтер’єру, створені руками наших майстрів, які вкладають частинку душі в кожен свій витвір. В роботі використовуються найрізноманітніші матеріали, та все ж перевага надається природним, натуральним складникам.


Ви можете придбати витвори, представлені на сайті, чи замовити подібні. Оскільки це творчі, авторські роботи, точне їх повторення не завжди можливе.
Якщо вам сподобався виріб і ви бажаєте його придбати − телефонуйте або пишіть. Ми можемо виконати й індивідуальне замовлення, враховуючи смаки та побажання. друзів.

Відвідавши наші майстер-класи, Ви навчитеся власноруч створювати неповторні речі – композиції з природного матеріалу, українські обереги, ляльки-мотанки, іграшки, листівки, прикраси й подарунки до різних свят (Різдво, Великдень, День Св.Валентина, весілля тощо) та багато іншого.

Пропонуємо також послуги з декорування приміщень: оформлення вітрин, створення флористичних композицій чи інших елементів декору, які гармонійно пасуватимуть до інтер’єру Вашого дому чи офісу, або ж доповнять Ваше свято.