Ми пропонуємо

- Картини з природного матеріалу
- Композиції з сухоцвітів
- Авторська лялька та іграшка
- Топіарії/декоративні деревця
- Декоративні пляшки
- Українські обереги
- Тематичні подарунки
- Навчання
- Різне
Творча майстерня

- Про нас
- Майстри
- Контактна інформація
- Як купити
- Статті

Головна

Різне

   

Декоративна коробочка з сухоцвітами


Розмір на замовлення, від 15 см.
 


Як купити


   

Листівки з квітів (6,7,8)


Як купити


   

Листівки з квітів (5)


Як купити


   

Букетик з цукерок дитячий


 Матеріали: папір, тканина, срічки, квіти, намисто, цукерки (17 шт).


Як купити


   

Подарунок для новонароджених - декоративний "торт" з памперсів


 Кількість підгузків - від 25 шт. Ціна залежить від розміру, використаного матеріалу, наявності додаткових елементів (гігієнічних засобів, пелюшок, дитячого одягу та ін.).


Як купити


   

Ріжок достатку


На замовлення. Символ родючості, достатку та процвітання. Подарунок на новосілля, на весілля, на родинне свято. Можна виготовити як з штучних, так і з природних матеріалів.


Як купити


     

Символіка сонця


Древні символи сонця, які зустрічаються у творах традиційного народного мистецтва - на писанках, кераміці, у вишивці тощо - дійшли до нас майже незмінними від доби кам'яного віку. Життєдайне світило символізують коло з хрестом, променями, крапками, шести- й восьмипроменеві зірки. Одним з найдревніших солярних символів, що відображають життя і творення, добро і родючість, є сварга, що має в основі хрест. Ламані чи заокруглені відроги символізують рух сонця і вказують його напрям. Цей символ зустрічається майже в усіх древніх культурах. Зроду-віку українці були сонцепоклонниками, обожнюючи небесне світило і його променисту вогняну силу. Сварог, Дажбог (від слів "дати" і "Бог"), Хорс - всі ці словянські божества так чи інакше були пов'язані з сонцем і його життєдайним початком. Рушійна сила, схована всередині cонця, змушує його без зупину рухатися небесною дорогою. Воно уважно слідкує за тим, чим живуть земні мешканці. Вони часто просять у світила допомоги, поради, шукають захисту. Із сонцем пов'язано чимало чудасій, повір'їв, приказок. Воно уособлювало сили добра і правди - сільські казкарі розповідають про трьох доньок світила, які у вигляді качок плавають земними водами і творять добрі справи. Затемнення сонця, за повір'ям, трапляється тому, що воно інколи, бачачи нечесну, брудну поведінку людей, від сорому закриває обличчя руками. Привезені з далеких сонячних земель соняшники стали символами степової України. Вони весь час повертають за сонцем свої голівки, ніби побоюючись, що світло може розсердитися й назавжди покинути землю. "Поки світ сонця" - кажуть старі люди про те, без чого важко уявити земне життя, його незмінну споконвічну основу. Поки сяятиме золотаве світило, доти продовжуватимуться шляхи земні...


Як купити


   

Декорування баночок для кави, чаю


Як купити


   

Декоративні рибки


Пара рибок є символом життя, достатку, родючості, гармонії в сексуальній та духовній сфері. Матеріали - декоративні камінці, мушлі, натуральний шнур, гіпсова основа. 180 грн.


Як купити


  Різне