Ми пропонуємо

- Картини з природного матеріалу
- Композиції з сухоцвітів
- Авторська лялька та іграшка
- Топіарії/декоративні деревця
- Декоративні пляшки
- Українські обереги
- Тематичні подарунки
- Навчання
- Різне
Творча майстерня

- Про нас
- Майстри
- Контактна інформація
- Як купити
- Статті

Головна

Композиції з сухоцвітів Замовлення:Tel/Viber/What's App/Telegram: +38 097 521 07 80

   

Вінок оберіг з літніх трав


Символ здоров'я та благополуччя. Діаметр 28-30 см. Ціна 285 грн.


Як купити


   

Міні композиція "Українська бавовна"


Мініатюрний букетик з сухоцвітами, у глиняній вазочці, у червоно-коричневих тонах. Розмір 10 х 18 см. Ціна 170 грн.


Як купити


   

Букет з бавовною, колосками, сухоцвітами, травами


Символ української єдності та надії на перемогу. Довжина 35 см.


Ціна 230 грн.


Як купити


   

Композиція з сухоцвітів


Матеріали: шишки, мох, дерево, трави. Розмір: 17 х 13 х 13 см.


Ціна 195 грн.


Як купити


   

Декоративні коробочки для подарунків/цукерок


Крафт папір, сухоцвіти, кавові зерна, кориця, текстиль


Ціна  100 грн.


Як купити


   

Серце з моху та троянд


Декоративне оригінальне серце виготовлено з природних матеріалів.  Ціна 175 грн.


Як купити


   

Композиція з цукерками у чашці


Корисний  та смачний сувенір, подарунок ручної роботи. Ціна від 200 грн. Чашку можна використовувати окремо. Кольрова гамма, цукерки (3 шт.) за вашим бажанням.  


Як купити


   

Композиція "Запрошення на каву"


Теплі природні кольори приємні для ока. Такий букетик можна помістити не тільки в турку, а й у чашку, глечик, вазочку тощо. 


Як купити


   

Панно з сухих квітів "Серце з трояндами"


Розмір 22 х 32 см. Матеріали: квіти сухі, бісер, мішковина.Ціна 195 грн.


Як купити


   

Композиція подарункова "Квіти та кава"


Чашка (можна використовувати окремо), мішковина, стрічки,сухі та штучні квіти, 3 шоколадні цукерки. Розмір 14 х 36 см. Ціна від 200 грн, на замовлення (точна копія неможлива).


Як купити


   

Пані осінь


Матеріали: сухоцвіти, листя, колоски, текстиль. Розмір: близько 30 см. 


Як купити


   

Віночок з природних матеріалів


Матеріали: шишечки, жолуді, каштани, листя, гілочки, сухоцвіти, мішковина. Діаметр на замовлення 35-45 см. ВІд 300 грн.


Як купити


  Композиції з сухоцвітів Замовлення:Tel/Viber/What's App/Telegram: +38 097 521 07 80

Квітучі простори ланів та степів, аромати лісу та запашних трав − все це можна відтворити в стильних композиціях з природного, екологічно чистого матеріалу.


Принцип екологічності є однією з світових тенденцій дизайну та моди. Особливо це актуально для мегаполісів, жителі яких не мають можливості постійного спілкування з природою. Композиції з сухоцвітів − ніби зупинена мить квітучого настрою, якою можна довго милуватись .Такі роботи більш живі та близькі до природи, ніж синтетичні вироби із пластика, які часто містять шкідливі речовини. Кожна така композиція неповторна, як неповторним є все те, що створено природою.

Традиція прикрашати оселю сухоцвітами існує давно, а останнім часом стає все більш актуальною. Великий асортимент матеріалів з різних куточків світу, вдосконалення методів засушування та збереження рослин дають можливості для аранжування приміщень декоративними композиціями, що відповідатимуть різним стилям інтер’єру − від класики до авангарду. Вони можуть бути романтичними чи абстрактними, ніжними чи виразними, мати різні кольори та форми.

Яскравість багатьох не поступається живим квітам та майже не потребує догляду. Сухі букети зберігаються роками, лише час від часу необхідно струшувати з них пил. Таке довголіття заощадить час та гроші, які б Ви витратили на придбання та догляд за живими квітами. Композиції з сухих квітів не потрібно поливати, для них підходять будь-які посудини (плетені, скляні, керамічні вази), розташовують їх в різноманітних місцях: на поличках, туалетних столиках, комодах, на робочому столі. Ідеально підходять вони і для оформлення офісних приміщень, ресторанів, залів офіційних заходів.

В композиціях з сухоцвітів використовуються не лише власне квіти, а й злаки, трави, листя, насіннєві коробочки, шишки, гілки дерев та кущів з плодами, мох та багато іншого. Рослини висушують на повітрі, консервують в розчині гліцерину чи силікагелі. Матеріал, висушений на повітрі, зазвичай коричневих, бежевих, помаранчевих кольорів. Оброблені гліцерином рослини зберігають зелений колір чи набувають коричневих відтінків, а силікагель зберігає їх яскраве забарвлення.

Найяскравішими будуть підфарбовані квіти − яскраво-сині, червоні, жовтогарячі. Хоча композиції з такими квітами виглядають не надто природно, але яскраві фарби чудово гармонують з сучасним інтер’єром. З сухоцвітів можна створити цікаві образи, що відповідатимуть саме цьому виду матеріалу, передадуть настрій чи почуття, стануть відображенням неповторної індивідуальності.

Щоб надовго зберегти красу композицій з природних матеріалів, потрібно уникати потрапляння на них води, прямих сонячних променів. Не люблять сухоцвіти і занадто сухих чи вологих приміщень.