Ми пропонуємо

- Картини з природного матеріалу
- Композиції з сухоцвітів
- Авторська лялька та іграшка
- Топіарії/декоративні деревця
- Декоративні пляшки
- Українські обереги
- Тематичні подарунки
- Навчання
- Різне
Творча майстерня

- Про нас
- Майстри
- Контактна інформація
- Як купити
- Статті

Головна

Композиції з сухоцвітів

   

Композиція "Запрошення на каву"


Як купити


   

Букет із сухоцвітів 14


Розмір 22 х 28 см. Ціна 185 грн.


Як купити


   

Декоративна кругла коробочка з бамбуку


Для декору та зберігання різних дрібничок. Сухоцвіти,плоди, текстиль. Розмір 24 х 16 см.  Ціна 180 грн.


Як купити


   

Міні-композиція з квітами з мішковини


Розмір 15 х 23 см. Матеріали: квіти сухі та з тканини, стрічки, папір. Ціна 100 грн.


Як купити


   

Композиція "Квіти та кава"


Матеріали: чашка (можна використовувати), мішковина, стрічки,сухі та штучні квіти, 3 шоколадні цукерки. Розмір 14 х 36 см. Ціна 180 грн.


Як купити


   

Композиція з природних матеріалів "Осіння"


Розмір: 14 х 10 см. Ціна: 90 грн.


Як купити


   

Композиція з сухоцвітами 13


Розмір близько 16 х 20 см. Може бути у вигляді коробочки, що відкривається, іншого розміру чи форми. Ціна від 100 грн.


Як купити


   

Пані осінь


Матеріали: сухоцвіти, листя, колоски, текстиль. Розмір: близько 30 см. 


Як купити


   


Як купити


   

Віночок з природних матеріалів "Осіння фантазія"


Матеріали: шишечки, жолуді, каштани, листя, гілочки, сухоцвіти, мішковина. Діаметр на замовлення 35-45 см.


Як купити


   

Композиція з сухоцвітів "Весняна" 11


Чудовий декор до свята Великодня. Розмір: 14 см.
 


Як купити


   

Весняна композиція з курчатком


Розмір: 15 см


Як купити


   

Міні-композиція з яблучками


Матеріали: штучні квіти та яблука, стрічка, декоративна сітка, бісер. Розмір 16-20 см.


Як купити


   

Композиція до Великодня "Весняна зелень"


Яскраві та сонячні кольори. Символ весни й природи, що оживає та розквітає.


Як купити


   


Матеріали: сухі та штучні квіти, текстиль, сизаль, декор. На замовлення - виготовлення композицій різного розміру (зазвичай 13-25 см), в різних кольорових гамах, у горщиках чи плетених кошиках.


Як купити


   

Композиція з сухоцвітів 06


Матеріали: пластиковий горщик, засушені троянди, листя, трави, плоди декоративних дерев, атласні стрічки. Розмір близько 19 см. Ціна 110 грн.


Як купити


   

Композиція з сухоцвітів 07


Композиція морської тематики чудово пасуватиме до сучасного інтер’єру. Матеріали: керамічний горщик, кокосовий горіх, мушлі, морська зірка, шишечки, сухоцвіти. Висота:16 см.


Як купити


  Композиції з сухоцвітів

Квітучі простори ланів та степів, аромати лісу та запашних трав − все це можна відтворити в стильних композиціях з природного, екологічно чистого матеріалу.


Принцип екологічності є однією з світових тенденцій дизайну та моди. Особливо це актуально для мегаполісів, жителі яких не мають можливості постійного спілкування з природою. Композиції з сухоцвітів − ніби зупинена мить квітучого настрою, якою можна довго милуватись .Такі роботи більш живі та близькі до природи, ніж синтетичні вироби із пластика, які часто містять шкідливі речовини. Кожна така композиція неповторна, як неповторним є все те, що створено природою.

Традиція прикрашати оселю сухоцвітами існує давно, а останнім часом стає все більш актуальною. Великий асортимент матеріалів з різних куточків світу, вдосконалення методів засушування та збереження рослин дають можливості для аранжування приміщень декоративними композиціями, що відповідатимуть різним стилям інтер’єру − від класики до авангарду. Вони можуть бути романтичними чи абстрактними, ніжними чи виразними, мати різні кольори та форми.

Яскравість багатьох не поступається живим квітам та майже не потребує догляду. Сухі букети зберігаються роками, лише час від часу необхідно струшувати з них пил. Таке довголіття заощадить час та гроші, які б Ви витратили на придбання та догляд за живими квітами. Композиції з сухих квітів не потрібно поливати, для них підходять будь-які посудини (плетені, скляні, керамічні вази), розташовують їх в різноманітних місцях: на поличках, туалетних столиках, комодах, на робочому столі. Ідеально підходять вони і для оформлення офісних приміщень, ресторанів, залів офіційних заходів.

В композиціях з сухоцвітів використовуються не лише власне квіти, а й злаки, трави, листя, насіннєві коробочки, шишки, гілки дерев та кущів з плодами, мох та багато іншого. Рослини висушують на повітрі, консервують в розчині гліцерину чи силікагелі. Матеріал, висушений на повітрі, зазвичай коричневих, бежевих, помаранчевих кольорів. Оброблені гліцерином рослини зберігають зелений колір чи набувають коричневих відтінків, а силікагель зберігає їх яскраве забарвлення.

Найяскравішими будуть підфарбовані квіти − яскраво-сині, червоні, жовтогарячі. Хоча композиції з такими квітами виглядають не надто природно, але яскраві фарби чудово гармонують з сучасним інтер’єром. З сухоцвітів можна створити цікаві образи, що відповідатимуть саме цьому виду матеріалу, передадуть настрій чи почуття, стануть відображенням неповторної індивідуальності.

Щоб надовго зберегти красу композицій з природних матеріалів, потрібно уникати потрапляння на них води, прямих сонячних променів. Не люблять сухоцвіти і занадто сухих чи вологих приміщень.